Grup Şirketlerimiz

Marka Değerimiz

Güvenilir

Köklerine Bağlı

Yenilikçi

Doğa Dostu

Kalite Odaklı

Değer Katan

Geliştirdiği inşaat projeleri ile yapı sektörüne ezber bozan bir vizyon ile giren Motif Grup, proje geliştirdiği her bölgede gayrimenkul dünyasına artı değer katıyor.

Motif Grup, 25 yılı aşkın deneyimi ve sektörü yakından izleyen proje ekipleri, vizyoner çalışma anlayışı ve güçlü iş ortakları ile Türkiye’nin yapı sektörüne değer katıyor.

Yüzlerce konutluk yaşam alanları ya da mütevazı konut projeleri… Çevreye ve insana saygılı, kente kimlik kazandıran, bulunduğu bölgeye değer katan konsept projeler… Motif Grup, bu misyon için kuruldu, bu vizyon ile çalıştı ve çalışmaya devam ediyor.

Kentin ara sokaklarının geçmişine sahip çıkan, anılarına değer veren, bugünlerine ve yarınlarına yeni bir ruh, farklı bir heyecan katan butik projeler…

Amaç, çağdaş yaşam alanlarında yaşamak, kentlerimizin yarınlarına hepsi birer sanat eseri, çevreci, insan ile dost konut projeleri kazandırmaksa… Motif Grup, 25 yıldır bunun için çalışıyor ve çalışmaya devam edecek.

Motif Grup, tamamı kendi bünyesinde yapılanmış, profesyonel ekibi, farklı deneyimleri ve her biri inşaat sektöründe kendini ispatlamış diğer grup şirketleri ile birlikte hızla büyümeye devam ediyor. 

Back To Top