Hakkımızda

Motif Grup

Motif Yapı Grubu olarak, 1992’de başladığımız yolculuğumuz, bugüne dek büyüyerek “5” ayrı Grup Şirketimiz ile birlikte inşaat sektöründeki modern teknikleri kullanarak birçok projeyi başarıyla tamamladık. Gerçekleştirdiğimiz projeleri zamanında ve beklenenin üstünde kalite standartlarında tamamlayarak inşaat sektöründe güvenilir şirketler arasında yer aldık.

Motif Yapı Grubu olarak, birçok kişiyi ev sahibi yapmakla birlikte, yatırım yapmak isteyen müşterilerimizin de beklentilerine cevap veren inşaat ve yatırım firması olma yolunda sektörde ciddi bir yer edindik.

Bakırköy’ün gelişime açık mahallelerinden Kartaltepe’ de 2 Blok 48 Daireli Yonca Sitesi, İstanbul’un önemli ve değerli yerleşim merkezlerinden Yeşilköy’ de 4 Blok ve 76 Daire’ den oluşan Villakent Sitesi, İstanbul’ un önemli şehir merkezlerinden Bakırköy’ de tamamladığımız 4 Blok ve 84 Daire’ den oluşan Vezüv Konakları gibi pek çok proje ile hem yatırımcıların hem de huzurlu bir yaşamın mimarı olduk.

“Her harika fikrin özünde bireysel yetenek yatmaktadır” anlayışı ile yüksek performans ve ileri görüşlü bir organizasyon oluşturduk. Güncel gelişmeleri takip ederek, modern mimari ve gelişen teknoloji entegrasyonu ile inşaat sektöründe yeni değerler kazandırdık.

Motif Yapı Grubu ailesine katılan siz değerli müşterilerimize kaliteli yaşam ve trend yaratan projeleri ile geleceği “Güven” ve “Memnuniyet”,  ile inşa etmeyi amaçladık.

100%
Müşteri Memnuniyeti
100%
Kaliteli Yaşam
100%
Güvenilir
100%
Çevreye Duyarlı
Back To Top