Motif Grup
Bizimle İletişime Geç

İnşaat ve Taahhüt

İnşaat ve Taahhüt

Motif Yapı Grubu olarak gerek taahhüt işleri gerekse yüklenici olarak üstlendiğimiz arsa payı karşılığı inşaat projelerini 30 yıllık tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile hayata geçiriyoruz.

İnşaat öncesi proje tasarımı ile başlayan süreci, maksimum müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, ekonomik ve hızlı çözümlerle tamamlıyoruz.
Projelendirme, imar izinlerinin alınması, projenin uygulanması ve son olarak da projenin eksiksiz şekilde teslim edilmesine kadar inşaat ile ilgili tüm süreçleri grup şirketlerimiz bünyesinde bulunan Mimari ekibimiz ve profesyonel kadrolarımızla gerçekleştiriyoruz.
Projelerin, yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde yapılması büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle projelendirme süreçlerini kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Müşteri taleplerini, yasal mevzuatlarla birlikte doğru bir şekilde projelendirerek para ve zaman kaybını ortadan kaldırıyoruz.
Avan (Ön) Proje: İnşaat izinlerinin alınabilmesi için öncelikle, inşaatın yapılacağı arazinin zemin etütleri, temel etütleri, vaziyet planı, kat ve çatı planları ile yapının mimari görüntüsünün yer alacağı bir ön rapor niteliğindedir.
Kesin Proje: Avan proje için alınan onayın ardından avan projede yer alan tüm birimlerin ölçülendirilerek, detaylı bir şekilde projenin çözülmesi ile kesin proje oluşturulur.
Uygulama Projeleri: Kesin projenin de onay almasıyla birlikte tesisat, elektrik gibi diğer ayrıntıların projelendirildiği, mimari, statik ve tesisat gibi alt projelerden oluşur.
Projeler onaylandıktan sonra proje ile ilgili uygulama aşamasına geçilir. Burada projeye tam ve eksiksiz bir şekilde uyularak, hem yasal olarak ilgili mevzuatlara uygun hem de deprem vb doğal afetlere karşı dayanıklı uzun ömürlü bir yapının inşaatı tamamlanır.
Motif Yapı Grubu olarak tecrübe, bilgi ve sektördeki yenilikleri takip eden yapısıyla inşaat projelerinde profesyonel çözümler sunuyoruz.

Motif Grup | Designed by:Dokuz On Sekiz Digital | Tüm Hakları Saklıdır © 2022